Co stało się wczoraj na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej z Miarki w Piekarach Śląskich?

20 lutego w mieście doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Zderzyli się z sobą dwaj prowadzący. Starsza pasażerka została przetransportowana do szpitala.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich
Zdarzenie drogowe w Piekarach Śląskich

Wypadek w Piekarach Śląskich

W czwartek, 20 lutego, służby zostały wezwane na skrzyżowanie ulicy Bytomskiej z ulicą Karola Miarki. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Wiemy już, co było przyczyną zdarzenia.

Jak ustalili policjanci z piekarskiej drogówki, 46-letni piekarzanin jadąc ulicą Bytomską w kierunku Bytomia zderzył się z peugeotem, którym podróżował 75-latek wraz z 74-letnią pasażerką - podają mundurowi.

Niestety w wyniku wypadku poszkodowana została starsza kobieta. Pasażerka trafiła do szpitala. Na miejscu zdarzenia wystąpiły utrudnienia drogowe, przejazd został częściowo zablokowany. Sprawą wypadku zajmują się mundurowi. Funkcjonariusze będą wyjaśniać przyczyny sytuacji.

Subskrybuj piekary.info

google news icon
Reklama